30 m²


klasická, rohová


6


1


1


Áno


Áno


Áno


Áno


1


áno


panel


juh


plávajúca, dlažba


plastové


ústredné


áno


áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno

PREDANÉ!

Ponúkame na predaj 1-izbový byt s balkónom (30m2) vo Zvolene na sídlisku Sekier. Nachádza sa na 6. poschodí (z celkovo 8 poschodí). Energetický certifikát budovy nebol dodaný.

K bytu prislúcha murovaná pivnica a predáva sa zariadený v stave ako vidno na fotografiách. 

Byt je po čiastočnej rekonštrukcii s viacerými vychytávkami pre maximálne využitie priestoru (viď fotogaléria) - v kuchyni je možné rozšíriť pracovnú plochu o vyklápací stôl pripevnený na stene a ďalej je možné rozšíriť kuchynskú linku vyklopením ďalšej dosky. V izbe je gauč s vyklápacou posteľou v jednom (posteľ má plnohodnotné matrace pre pokojný spánok) a pracovný priestor na notebook, ktorý môžete v čase nevyužívania schovať. Vstavaná skriňa ponúka dostatok úložného priestoru.

V bytovom dome je naplánovaná rekonštrukcia výťahu, stupačiek a strechy. O upratovanie spoločných priestorov sa stará upratovacia služba.

Byt sa nachádza na sídlisku s kompletnou občianskou vybavenosťou - základná škola, 2 škôlky, pošta, ihrisko, potraviny, kostol, kúpalisko. Do prírody je to na skok a na bufety pri priehrade zájdete pešo do 10 minút.

Príďte si byt pozrieť. Volám sa Iveta Kamenská a rada vás osobne privítam na obhliadke.

Cena 68 000 €

Video

Pôdorysy

Galéria

Realitný newsletter

Prihláste sa a dostávajte najhorúcejšie
realitné ponuky priamo na Váš mail