1.

Úvodná schôdzka

Na začiatku sa úplne nezáväzne stretneme a povieme si, ako by prípadná spolupráca mohla vyzerať. Vysvetlím Vám, čo zahŕňajú moje služby, s čím všetkým Vám môžem pomôcť a na Vás bude, či sa so mnou rozhodnete spolupracovať.

Úvodná schôdzka
Odhad ceny nehnuteľnosti
2.

Odhad ceny nehnuteľnosti

Akonáhle si potvrdíme podmienky spolupráce, vrhneme sa na stanovenie ceny samotnej nehnuteľnosti, za ktorú ju budeme ponúkať. K tomu nám pomôže trhový odhad nehnuteľnosti.

3.

3D pôdorys

Vezmem si od Vás stavebnú dokumentáciu, prípadne si nehnuteľnosť sama kompletne zameriam tak, aby som mohla vytvoriť 3D pôdorys. Ten záujemcom pomôže lepšie si predstaviť dispozíciu nehnuteľnosti.

3D pôdorys
Dokumenty / informácie
4.

Dokumenty / informácie

Potom skompletizujeme potrebné dokumenty a spíšeme všetky technické údaje o nehnuteľnosti. Pre záujemcov na prehliadkach tak budem mať vždy všetko naštudované a žiadna otázka ma nerozhodí.

5.

Profesionálne fotografie

Fotky predávajú, preto k foteniu využívam profesionálneho fotografa, ktorý má skvelú techniku na fotenie exteriérov i interiérov. Širokouhlé fotografie odhalia nehnuteľnosti oveľa lepšie, než klasické fotky.

Profesionálne fotografie
Videoprehliadka
6.

Videoprehliadka

U väčšiny nehnuteľností sa snažím tiež točiť videoprehliadky. Keďže videom som schopná osloviť oveľa väčšie množstvo potencionálnych záujemcov. Vďaka videu som tiež schopná nehnuteľnosť omnoho lepšie odprezentovať.

7.

Tvorba inzerátu

Akonáhle mám všetky potrebné materiály, zostáva už len spísať pútavý inzerát, s čím mi pomáha copywriter. V texte totiž nestačí iba popísať miestnosti v nehnuteľnosti, je dobré v ňom pracovať aj s emóciami. Nachystaný inzerát vám potom pošlem na schválenie.

Tvorba inzerátu
Platená reklama
8.

Platená reklama

Vďaka platenej reklame na Facebooku som schopná Vašu nehnuteľnosť dostať presne k cieľovej skupine a následne všetkých potencionálnych záujemcov priviesť na web s detailom nehnuteľnosti.

9.

Reporting

Neustále Vás budem informovať o tom, aký je o nehnuteľnosť záujem, koľko ľudí sleduje inzerát, koľko sme obdržali e-mailov a telefonátov a na základe toho potom spolu skompletizujeme ďalšie postupy.


Reporting
Prehliadky
10.

Prehliadky

Akonáhle sa prihlásia prví záujemcovia, idem s nimi na prehliadku. Každému sa venujem zvlášť a dostatočne dlho na to, aby si všetko v kľude prehliadol a na všetko sa dopytoval.


11.

Financovanie

Vo chvíli, kedy máme vážneho záujemcu, skontrolujeme jeho kúpyschopnosť a následne sa mu postaráme o financovanie nehnuteľnosti. Celý obchod potom vďaka tomu máme kompletne pod kontrolou.

Financovanie
Právny servis a úschova kúpnej ceny
12.

Právny servis a úschova kúpnej ceny

Renomovaná advokátska kancelária pripraví všetko potrebné k bezpečnému prevodu nehnuteľnosti.

13.

Odovzdanie nehnuteľnosti

Po dokončení úspešného obchodu, nezostáva, než odovzdať kľúče novým majiteľom :)

Odovzdanie nehnuteľnosti

Realitný newsletter

Prihláste sa a dostávajte najhorúcejšie
realitné ponuky priamo na Váš mail