65 m²


masív


4


1


1


Áno


Áno


Áno


Áno


3


áno


panel


drevená/dlažba


plastové


ústredné


áno


áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno

PREDANÉ!

Nelákajú Vás obyčajné byty a chceli by ste niečo extra👌? Ponúkame vám netradičný 3 izbový byt vo Zvolene na sídlisku Sekier. V byte prebehla dôkladná kompletná rekonštrukcia🔨 od podlahy až po strop. Byt je zariadený kvalitným nábytkom z masívu preto stačí zobrať rodinu👫 kufre🎒 a nasťahovať sa. Oko👀 pritiahnu dizajnové tapety a zaujímavé doplnky v byte ktoré vytvárajú príjemnú atmosféru domova. Milovníkov romantiky💘 poteší imitácia krbu🔥 v obývačke. Na lógii si zas doprajete zaslúžený oddych po práci pri dobrom vínku🍷. Byt má k dispozícií aj pivnicu kde odložíte všetko nepotrebné. 

Bytový dom je fešák zateplený, stúpačky sú vymenené a domov sa vyveziete na 4. poschodie novým bezbariérovým výťahom♿. Škola, škôlka, autobusová zastávka MHD🚌, 3x potraviny, hokejbalové ihrisko, dopravné ihrisko🚦, futbalové ihrisko⚽, tenisový kurt🎾, atletická dráha - to všetko nájdete v okolí do 300m od bytového domu. Prírodu🌅 máte doslova na skok. 

Tento netradičný byt si viete pohodlne pozrieť aj z Vašej obývačky vďaka 3D prehliadke!!!

Ale skutočnú atmosféru bytu však zažijete len na osobnej obhliadke. Ak vás ponuka zaujala, ozvite sa📱. Radi Vás týmto výnimočným bytom prevedieme osobne.

Cena 119 999 €

Video

Virtuálna prehliadka

Galéria

Realitný newsletter

Prihláste sa a dostávajte najhorúcejšie
realitné ponuky priamo na Váš mail