64 m²


3


1


1


Áno


Áno


Áno


Áno


2


áno


panelová


PVC


plastové


áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno


Áno

PRENAJATÉ!

Radi by ste išli do vlastného a obzeráte sa po nejakom byte 🏢  na prenájom? Mám pre vás ponuku  ❗️  – veľký 2 izbový byt s balkónom vo Zvolene na Záhonku. K dispozícii je aj pivnica ak potrebujete uschovať bicykle 🚲, lyže 🎿, zaváraniny 🍒🍑  alebo všetky tie veci, ktoré sa „raz ešte zídu“.

Byt je v pôvodnom ale veľmi dobrom a udržiavanom stave 👌 . Majitelia ho kúpili nedávno, vymaľovali ho a je k dispozícii ihneď. Zariadený je retro nábytkom 🚪 v zachovalom stave tak ako vidíte na fotografiách no je možné v prípade dlhodobého nájmu doniesť si vlastný nábytok 🛏.

Z jednej strany bytu vidíte na veľké ihrisko 🥅🏒 vo vnútrobloku, ktoré poteší vaše ratolesti 👶. Z druhej strany bytu poteší pre zmenu vás veľké parkovisko 🚗🚕 kde pohodlne zaparkujete vaše auto či je ráno, či poobede či neskorý večer. Ak si poobede vyrazíte na návštevu, pokojne tam môžete posedieť aj dlhšie 🥱 , nemusíte sa ponáhľať domov len preto aby ste si ešte chytili nejaké miesto na parkovanie 🤗.

Moje meno je Iveta Kamenská a ak hľadáte vlastné bývanie za dobrý peniaz 💰 ozvite sa a rada vás bytom osobne prevediem 👌.

(💶💶 Mesačné nájomné je 370€ vrátane energií. Na začiatku nájmu sa skladá vratný depozit 370€ odmena sprostredkovateľovi 370€. Energetický certifikát nebol dodaný.)

Cena 370 €

Pôdorysy

Galéria

Realitný newsletter

Prihláste sa a dostávajte najhorúcejšie
realitné ponuky priamo na Váš mail